inlog is alleen mogelijk via desktopversie

Intermediairs

De intermediairs ondersteunen en bewaken het traject van De Cultuur Loper in de eigen gemeente. Zij begeleiden de scholen van dichtbij en vormen de spil tussen de school, de culturele partners, de gemeente en de provincie. Zij werken nauw samen met de coaches van Kunstloc Brabant en Erfgoed Brabant om vragen, initiatieven en ontwikkelingen die lokaal spelen te vertalen naar bovenlokaal niveau.

Een aantal intermediairs werkt al jarenlang samen in regionale netwerken. Deze goede voorbeelden zijn gevolgd en in 2017 hebben alle intermediairs regionale netwerken gevormd.

 

Netwerk Midden-Noord

de Bibliotheek - CultuurPuntAltena Jacqueline Frenken j.frenken@cultuurpuntaltena.nl
Trefpunt Heusden Marjolein van den Akker marjolein@trefpuntheusden.nl
Buro CO Maaike van den Brule maaike@buroco.nl
Kunstencentrum Waalwijk Susanne Vreeburg s.vreeburg@kunstencentrumwaalwijk.nl
CultuurWerft, Geertruidenberg / Oosterhout (PO&VO) Mirte Oostrom info@cultuurwerft.nl
Oosterhout (PO) Patrice Matthee p.matthee@theek5.nl
CLIP Loon op Zand Annemiek Klijn info@cliploonopzand.nl


Netwerk Midden-Zuid

Cultuurspot Drimmelen Mariëlla Huijgens mariella@cultuurspot.nl
Alphen & Chaam / Gilze-Rijen en Baarle Nassau Sofie Boon sofie@cultuurplaats.nu
Oisterwijk Renske Jongejan info@cmkoisterwijk.nl
Goirle Maartje van den Boom-Coppes m.vandenboom@factorium.nl
Goirle Maartje Knoop m.knoop@factorium.nl
Hilvarenbeek Maarten Jense maartenjense@gmail.com
CLIP Dongen Daniëlle De Leij danielledeleij@live.nl


Netwerk Noord-Oost

Muzelinck Centrum voor de Kunsten - Oss Angelique Alma angelique.alma@muzelinck.nl
Muzelinck Centrum voor de Kunsten - Oss Annelies van Helden annelies.vanhelden@muzelinck.nl
Muzelinck Centrum voor de Kunsten - Oss Dennis Spanjers dennis.spanjers@muzelinck.nl
Stg Doe je mee - Boxmeer/Cuijk Caroline van der Loop caroline@doejemee.nu
Stg Doe je mee - Boxmeer/Cuijk Chantal van Ophuizen chantal@doejemee.nu


Samenwerkende marktplaatsen cultuureducatie Maas en Meierij

Muzelinck Centrum voor de Kunsten - Oss Henri Elbers info@cubebernheze.nl
Kunst & Co - Uden Marijke de Korte-Nieuwenstein marijke@kunstenco-uden.nl
Kunst & Co-Uden Tim Ruterink tim@kunstenco-uden.nl
Cultuurkade Meierijstad Fieke Barten fieke@cultuurkade.nl
Cultuurkade Meierijstad Dorian Verkuijlen dorian@cultuurkade.nl
Cultuurkade Meierijstad Susanne Dumoulin susanne@cultuurkade.nl 
Cultuurkade Meierijstad Marlou Vrijsen marlou@cultuurkade.nl 
CultuurBox Boxtel Gerry Roche info@cultuurbox.eu
Plaza Cultura Sint-Michielsgestel / Vught Dian Langenhuijzen info@plazacultura.nl
Plaza Cultura Sint-Michielsgestel / Vught Kristel  van Lieshout info@plazacultura.nl


Netwerk West

Sport en Welzijn Moerdijk San Vermaas san.vermaas@senw-moerdijk.nl
Bergen op Zoom Dorien Verschuren d.verschuren@bergenopzoom.nl
Nieuwe Nobelaer - Etten-Leur Mirte Oostrom m.oostrom@nieuwenobelaer.nl
CultuurCompaan, Roosendaal Cécile Cooijmans cecile@cultuurcompaan.nl
KOEPEL Etten-Leur/Zundert/Rucphen Hanne Poos hanne.poos@etten-leur.nl
Steenbergen Claudia de Groen mjoezik@outlook.com
Halderberge Nelleke van Aken marktplaats@cultuureducatiehalderberge.nl


Netwerk Zuid-Oost

RICK Weert Marieke Scharroo m.scharroo@ku-cu.nl
Son & Breugel Veerle Pennings veerle89@gmail.com
Laarbeek Masha Meegdes-de Brouwer masha@kunstlokaal.net
Geldrop-Mierlo Karin van Dijk karin@kunst-kwartier.nl
Geldrop-Mierlo Otine van Erp otine@kunst-kwartier.nl
Cultuurpost Bladel + Bergeijk Inez Swinkels info@cultuurplazadekempen.nl
Cultuurplein AS Ine van de Ven info@cultuurplein-as.nl
KunstLokaal Gemert-Bakel + Boekel Masha Meegdes-de Brouwer masha@kunstlokaal.net