inlog is alleen mogelijk via desktopversie

Intermediairs

De intermediairs ondersteunen en bewaken het traject van De Cultuur Loper in de eigen gemeente. Zij begeleiden de scholen van dichtbij en vormen de spil tussen de school, de culturele partners, de gemeente en de provincie. Zij werken nauw samen met de adviseurs van Kunstloc Brabant en Erfgoed Brabant. Deze adviseurs vertalen vragen, initiatieven en ontwikkelingen die lokaal spelen naar bovenlokaal niveau.

Een aantal intermediairs werkte al jarenlang samen in regionale netwerken. Deze goede voorbeelden zijn gevolgd en in 2017 hebben alle intermediairs regionale netwerken gevormd.

 

Netwerk Midden-Noord

Altena Jacqueline Frenken j.frenken@cultuurpuntaltena.nl
Heusden Marjolein van den Akker marjolein@trefpuntheusden.nl
Waalwijk Maaike van den Brule maaike@buroco.nl
Waalwijk Susanne Vreeburg s.vreeburg@kunstencentrumwaalwijk.nl
Geertruidenberg / Oosterhout Mirte Oostrom M.Oostrom@theek5.nl
Loon op Zand Annemiek Klijn / Maaike van den Brule info@cliploonopzand.nl


Netwerk Midden-Zuid

Oosterhout    
Drimmelen Mariëlla Huijgens mariella@cultuurspot.nl
Alphen & Chaam / Gilze-Rijen / Baarle Nassau Sofie Boon sofie@cultuurplaats.nu
Oisterwijk Renske Jongejan info@cmkoisterwijk.nl
Goirle Maartje van den Boom-Coppes m.vandenboom@factorium.nl
Goirle Maartje Knoop m.knoop@factorium.nl
Hilvarenbeek Maarten Jense maartenjense@gmail.com
Dongen Daniëlle De Leij danielledeleij@live.nl
Tilburg* Robin Brugman info@cult-lab.nl


Netwerk Noord-Oost

Oss
Oss
Oss
Bernheze
Angelique Alma
Annelies van Helden
Dennis Spanjers
Henri Elbers
angelique.alma@muzelinck.nl
annelies.vanhelden@muzelinck.nl
dennis.spanjers@muzelinck.nl
henri.elbers@muzelinck.nl
Boxmeer / Cuijk / Mill en Sint Hubert / Sint Anthonis Evelien Frederix 
Chantal van Ophuizen
evelien@doejemee.nu
chantal@doejemee.nu


Samenwerkende marktplaatsen cultuureducatie Maas en Meierij

Uden / Landerd Marijke de Korte-Nieuwenstein marijke@kunstenco-uden.nl
Uden / Landerd (VO) Tim Ruterink tim@kunstenco-uden.nl
Cultuurkade Meierijstad Fieke Barten fieke@cultuurkade.nl
Cultuurkade Meierijstad Dorian Verkuijlen dorian@cultuurkade.nl
Cultuurkade Meierijstad Susanne Dumoulin susanne@cultuurkade.nl 
Cultuurkade Meierijstad Ilona van den Koedijk ilona@cultuurkade.nl
CultuurBox Boxtel Gerry Roche info@cultuurbox.eu
Sint-Michielsgestel / Vught Dian Langenhuijzen dian@plazacultura.nl
Sint-Michielsgestel / Vught
Sint-Michielsgestel / Vught
Kristel  van Lieshout
Heleen Korthals
kristel@plazacultura.nl
heleen@plazacultura.nl


Netwerk West

Moerdijk San Vermaas san.vermaas@senw-moerdijk.nl
Bergen op Zoom Dorien Verschuren d.verschuren@bergenopzoom.nl
Roosendaal Cécile Cooijmans cecile@cultuurcompaan.nl
Etten-Leur
Zundert
Rucphen
Hanne Poos
Roy Franssen
hanne.poos@etten-leur.nl
r.franssen@nieuwenobelaer.nl
Steenbergen Claudia de Groen mjoezik@outlook.com
Halderberge Nelleke van Aken marktplaats@cultuureducatiehalderberge.nl


Netwerk Zuid-Oost

Weert Marieke Scharroo m.scharroo@ku-cu.nl
Best Aart van Stiphout

avanStiphout@cultuurspoorbest.nl 

Son & Breugel Ine van de Ven i.vandeven@bibliotheekdommeldal.nl
Geldrop-Mierlo Karin van Dijk karin@kunst-kwartier.nl
Geldrop-Mierlo Otine van Erp otine@kunst-kwartier.nl

Bladel / Bergeijk

Inez Swinkels info@cultuurplazadekempen.nl
Asten / Someren Ine van de Ven info@cultuurplein-as.nl
Gemert-Bakel / Boekel / Laarbeek Masha Meegdes-de Brouwer masha@kunstlokaal.net

* hiermee is geen financiële CmK-overeenkomst gesloten, intermediairs vanuit Cultlab hebben opdracht van en worden gefinancierd door de gemeente Tilburg om 2 scholen die ook met De Cultuur Loper werken te ondersteunen.