inlog is alleen mogelijk via desktopversie

Intermediairs

De intermediairs ondersteunen en bewaken het traject van De Cultuur Loper in de eigen gemeente. Zij begeleiden de scholen van dichtbij en vormen de spil tussen de school, de culturele partners, de gemeente en de provincie. Zij werken nauw samen met de coaches van Kunstbalie en Erfgoed Brabant om vragen, initiatieven en ontwikkelingen die lokaal spelen te vertalen naar bovenlokaal niveau.

Een aantal intermediairs werkt al jarenlang samen in regionale netwerken. Deze goede voorbeelden zijn gevolgd en in 2017 hebben alle intermediairs regionale netwerken gevormd.

 

Netwerk Zuid-Oost

Cultuurplein DAS

Ine van de Ven

info@cultuurpleindas.nl

Cultuurpost Bladel + Bergeijk

Inez Swinkels

info@cultuurplazadekempen.nl

Laarbeek

Jolijn Brouwers 

jolijn@kunstlokaal.net

Geldrop-Mierlo

Karin van Dijk

Karin@kunst-kwartier.nl

Marieke Scharroo

Marieke Scharroo

m.scharroo@ku-cu.nl

KunstLokaal Gemert-Bakel + Boekel

Masha Meegdes-de Brouwer

masha@kunstlokaal.net

Geldrop-Mierlo

Otine van Erp

otine@kunst-kwartier.nl

Son & Breugel

Veerle Pennings

v.pennings@bibliotheekdommendal.nl

Netwerk Noord-Oost

Muzelinck Centrum voor de Kunsten

Angelique Alma

angelique.alma@muzelinck.nl

Muzelinck Centrum voor de Kunsten

Annelies van Helden

annelies.vanhelden@muzelinck.nl

Muzelinck Centrum voor de Kunsten

Dennis Spanjers

dennis.spanjers@muzelinck.nl

Stg Doe je mee

Caroline van der Loop

caroline@doejemee.nu

Stg Doe je mee

Chantal van Ophuizen

chantal@doejemee.nu

Samenwerkende marktplaatsen cultuureducatie Maas en Meijerij

Muzelinck Centrum voor de Kunsten

Angelique Alma

angelique.alma@muzelinck.nl

Muzelinck Centrum voor de Kunsten

Annelies van Helden

annelies.vanhelden@muzelinck.nl

Muzelinck Centrum voor de Kunsten

Dennis Spanjers

dennis.spanjers@muzelinck.nl

Stg Doe je mee

Caroline van der Loop

caroline@doejemee.nu

Stg Doe je mee

Chantal van Ophuizen

chantal@doejemee.nu

Netwerk Midden-Noord

de Bibliotheek CultuurPuntAltena

Jacqueline Frenken

j.frenken@cultuurpuntaltena.nl

de Bibliotheek CultuurPuntAltena

Wendy van Delzen

w.vandelzen@cultuurpuntaltena.nl

Trefpunt Heusden

Marjolein van den Akker

marjolein@trefpuntheusden.nl

CultuurWerft, Geertruidenberg

Mirte Oostrom

info@cultuurwerft.nl

Buro CO

Maaike van den Brule

maaike.vandenbrule@gmail.com

Kunstencentrum Waalwijk

Susanne Vreeburg

s.vreeburg@kunstencentrumwaalwijk.nl

CLIP Dongen

Patrice Matthee

p.matthee@theek5.nl

CLIP Loon op Zand

Annemiek Klijn

info@cliploonopzand.nl

Netwerk Midden-Zuid

Janneke Quirijnen

Janneke Quirijnen

janneke@cultuurplaats.nu

Alphen & Chaam

Sofie Boon

sofie@cultuurplaats.nu

Oosterhout

Pauline Klein Paste

pauline@studio-p.nl

Oisterwijk

Renske Jongejan

renskejongejan@bibliotheekmb.nl

Goirle

Maartje van den Boom-Coppes

m.vandenboom@factorium.nl

Goirle

Maartje Knoop

m.knoop@factorium.nl

Cultuurspot Drimmelen

Mariëlla Huijgens

mariella@cultuurspot.nl

Hilvarenbeek

Maarten Jense

maartenjense@gmail.com

Netwerk West

CultuurCompaan, Roosendaal

Cécile Cooijmans

cecile@cultuurcompaan.nl

Steenbergen

Claudia de Groen

mjoezik@outlook.com

Bergen op Zoom

Dorien Verschuren

d.verschuren@bergenopzoom.nl

KOEPEL Etten-Leur/Zundert/Rucphen

Hanne Poos

hanne.poos@etten-leur.nl

Nieuwe Nobelaer

Mirte Oostrom

M.Oostrom@nieuwenobelaer.nl

Marktplaats Cultuureducatie Halderberge

Nelleke van Aken

marktplaats@cultuureducatiehalderberge.nl